O firmie

Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty.

BKS Stal prowadzi szeroki wachlarz prac i usług zarówno dla firm, jak i indywidualnych klientów. Oferujemy usługi w konkurencyjnych warunkach. Prace wykonywane przez naszych specjalistów są zawsze rzetelne oraz prowadzone w godzinach uzgodnionych z inwestorem. W ofercie naszej firmy znajdują się:

– Prace związanie z utrzymanie terenów zielonych (np. zakładanie trawnika z siewu oraz z rolki, koszenie ogrodów oraz łąk z wywozem trawy, zakładanie ogrodów wraz z projektem, aranżacją, opryski chwastów oraz samosiejek, pielęgnacja krzewów i kwiatów – cięcia pielęgnacyjne, usuwanie starych roślin, korzeni, nasadzanie roślin oraz drzew i ich pielęgnacja, pielenie oraz nawożenie).

– Kompleksowe usługi porządkowe (np. sprzątanie biur i hal produkcyjnych, sprzątanie i dezynfekcja toalet, czyszczenie dachów, mycie posadzki, przemysłowej).

– Prace techniczne, remontowe i wykończeniowe (np. malowanie hal produkcyjnych, remont i wykończenie  biur oraz innych pomieszczeń, roboty remontowe dróg i placów, układanie kostki brukowej).

Zainteresowany? To, co nas cechuje to indywidualne podejście do każdego klienta, dlatego zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia terminu wizyty w terenie oraz opracowania możliwie najniższej kalkulacji cenowej!